Çember Makinasi Çeşitleri

Çember Makinası Fiyatları?
Otomatik, yarı otomatik, şarjlı, havalı, manuel çember makinaları fiyatları çember makinalarının ölçülerine göre değişir. Bağ makinası kaliteli olması önemlidir. Firmanıza en uygun çember makinesi seçerken fiyatına göre alım yapmak yerine. Firmanızın üretim hızına uygun makineleri seçmek fiyat acısından uygun olacaktır. Üretim yaparken sorunlarla karşılaşmanıza arıza ve servis sorunlar ile karşılaşmanıza engel olacaktır. Firmanıza uygun çember makinası seçerken ücretsiz danışmalık yapıp sektörde 9 yıllık deneyimi. Acun ambalaj olarak sizlerle paylaşıyoruz. Fiyat aralığı 450 TL den başlayıp 5000 usd kadar derin bir aralığı mevcut.

Şeritleme Makinası
Şeritleme makinası palet bağlama koli çember makinaları olarak bilinmektedir. Asıl ismi çember makinası olan şeritleme makinaları. Yüksek performanslı kaliteli örnekleri mevcut. Yerli şeritmele makinası Tayvan üretimi cin üretimi çember makinalarının fiyatları kalitesine göre değişmektedir. çemberleme makinaları video ve teknik bilgileri sitemize eklenmiştir.

Plastik Çemberleme Makinaları
Plastik çemberleme makinaları genel olarak plastik çemberin eritilip bir birine yapışması ile çalışır eritme işlemini makinede bulunan rezistans sayesinde yapmaktadır. Plastik çemberin kaliteleri ve çeşitleri mevcuttur. Isı ile yapışan çemberleme makineleri olduğu gibi manuel olarak da. Plastik çembere toka takılarak manuelde çemberleme işlemi yapıla bilir.

Otomatik Çemberleme Makinası
Otomatik Çemberleme Makinası seri üretim yapan firmalar için üretilmiştir. Ortalama çember makinesi hızı dakikada 45-65 arası Çember Şeritleme yapabilmektedir. Otomatik çember makinası fiyatları kalitesine ve Makine ölçülerine göre değişir. Yarı otomatik çemberleme makinaları ile karşılaştırıldığında. 3 ad yarı otomatik çember makinesinin yapacağı işi, tek bir otomatik şeritleme makinası yapmaktadır. 3 personelin maliyeti ayrıca 3 yarı otomatik makinenin maliyeti karşılaştırıldığında. Otomatik çemberleme makinasının oldukça maliyeti düşmektedir. Dikkat edilmesi gereken konu otomatik çember makinası orijinal çemberleme çalışmaktadır. Kalitesiz kilo ile satılan veya 2 kalite çember ile çalışamaz ve mutlaka arıza verecektir.

Manuel Çember Gerdirme Aparatı
Manuel Çember gerdirme aparatı sayesinde. Çemberin gerginliğini yani çemberin sıkılık oranını manuel olarak artıra bilirsiniz. Manuel çember germe makinası fiyat olarak otomatik şeritleme makinaları karşılaştırıldığında. Oldukça ucuz kalmaktadır. Seri üretim yapan firmalar için uygun değildir. Genel olarak palet bağlamak için kullanılan manuel çember makinaları. Koli içinde kullanılan manuel çember aparatları mevcut.

Akülü Çember Makinası
Akülü çember makinası palet bağlamada kullanılmaktadır. Kablo bağlantısı olamadan şeritleme işinde. Firmanızın her bölgesinde kullana bilirsiniz. Elektrik kablosu olmadan isterseniz kamyonun üstünde, isterseniz başka bir firmada. Kolaylıkla çemberleme. Akülü çember makinesi şarj ederek ortalama 60 palet ürünün dolu bir aküyle çemberle işlemini yapabilirsiniz. Lion bataryalı çember makinası ortalama 15 dk içinde tam dolum sağlamaktadır. Akülü çember makinası kullanılan çember yeşil polyester çember dir. Diğer p.p veya kompozit çemberler ile kullanılamaz.

Havalı Çemberleme Makinası
Havalı Çemberleme Makinası Kompresör ile çalışmaktadır. Hava basıncı 8,5 bar yeterlidir. Ayrıca havalı çember makinesi dayanıklılık olarak çok sağlamdır. Çünkü havalı çember makinası içerisinde. Elektronik kart, kablo, sviç gibi arıza yapmaya elverişli malzemeler olmadığı için. Darbe almadığı veya makine içerisine kompresör den sıvı girmediği takdirde arıza yapmamaktadır. Pnömatik sistem makinelerde olduğu gibi kompresör çıkışına şartlandırıcı bağlayarak. Havalı çemberleme makinası nın performansını artırarak makine içine kuru temiz hava girmesini sağlayıp. Çember makinesini uzun yıllar arıza yapmadan kullanılabilir. Havalı çember makinalarında. Plastik çemberde Polyester çember kullanılır diğer plastik çemberler ile kullanılamaz. Havalı çelik çember makinalarında içinse 0,60 kalınlıkta çelik çember ile kullanılır.

Manuel Çember Makinası Fiyatları
Manuel Çember Makinası. Fiyatları çember makinesi üretim ülkesine kalitesine göre değişmektedir. Yerli Türkiye üretimi manuel çember makinası mevcuttur. Genel olarak uzak doğu üretim çemberleme makinaları. Çemberleme sektöründe en çok satılan ekonomik ucuz makineler olarak öne çıkmaktadır. Fiyat aralığı 500 TL’den başlayıp 2000 TL ye kadar manuel çemberleme makinası mevcuttur. Paketleme işi çok yoğun olmayan firmalar için idealdir.

Şarjlı Şerit Makinası Fiyatları
Şarjlı şerit Makinası Fiyatları. Ortalama olarak Akülü Şarjlı şerit makinelerinin kalitesi ve menşei ne göre. Veya şarjlı çember makinesinde kullanılan polyester çemberin ölçüsüne göre değişir. Örnek olarak 13mm 16mm polyester çember için makinelerin fiyatları değişmez. Ancak 19mm polyester kullanılan şarjlı şeritleme makinesi fiyatları daha pahalıdır. Çünkü 19mm kullanılan çemberlere daha kuvvetli motor ve daha büyük amperli akülü er kullanılır. Fiyat aralığı 1400 dolar dan başlayıp 2400 euro kadar şarjlı akülü çemberleme makinesi vardır.

Palet Çemberleme Makinası
Palet çemberleme makinası. Sevk edilecek ürünün sevkiyat esnasında dağılmadan sevk edilmesini sağlar. Sevkiyat esnasında palet devrilse dahi ambalajlı ürünlerin bir arada durması için çember makinesi kullanılır. Çeşitleri manuel çember makinaları havalı makineler akülü makineler mevcuttur. Seri üretim yapan firmalar için. Ful otomatik palet bağlama makineleri hattınıza montaj edilerek seri üretim için uyarlana bilir. Seçenek olarak dikey çemberleme yatay çemberleme makileri sitemizde videoları ile mevcuttur.

Main Menu