vender1

HAKKIMIZDA

Sektörünüz İçin En İyi Paketleme Çözümlerini Sunuyoruz.

Acun Ambalaj, çember makinesi sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip bir firmadır. Çember makinesi satışı ve teknik servis hizmeti vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı çember makine modellerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tespit edip sunmaktadır.

 

Acun Ambalaj, çember makinesi çeşitleri arasında otomatik, yarı otomatik, şarjlı, havalı ve manuel çember makinaları bulundurmaktadır. Bu makinalar, paketleme yapılacak ürünlerin ağırlığı, ölçüsü ve niteliğine göre seçilmektedir. Çember makinaları, ürünleri bir arada tutmak, sevk esnasında dağılmalarını önlemek ve daha düzenli ve kaliteli görünmelerini sağlamak için kullanılmaktadır.

Acun Ambalaj, çember makinesi kullanan sektörler arasında tekstil, inşaat, kitap evleri, kırtasiye, yayın evleri, koli ve kutu üretimi, ağaç ve orman ürünleri, bims tuğla kiremit fabrikaları, çanta imalatı gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca palet şeritleme makinaları ile palet bağlama işlemlerini de kolaylaştırmaktadır.

Acun Ambalaj, çember makinesi satışı sonrasında kurulum, arıza, tamir ve bakım hizmetleri de sunmaktadır.

İstanbul içi yerinde servis hizmeti verirken, İstanbul dışı için video ve canlı bağlantı ile teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca YouTube kanalında çember makinesi bakım ve tamir videolarına ulaşabilirsiniz.

Acun Ambalaj, çember makinesi sektöründe güvenilir ve kaliteli bir firma olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Siz de firmanızın üretim hızına uygun çember makinesi modelini öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilir veya iletişime geçebilirsiniz. Acun Ambalaj ile paketleme işleriniz daha kolay ve pratik olacak!

3M

Paketlenen Ürün

1.8B

Satılan Makine

1.2B

Farklı Ürün İçin Hizmet

2.64M

Paketleme Sektörüne Verilen Kazanç

Adres

Kavaklı, Zağanos Paşa Sok. 60/A, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

Facebook

Instagram

YouTube

Main Menu