Transpak H44 Çember Germe Makinesi

16,200.00

Stokta

Transpak h44 çember germe makinesi, Transpak markasının en güçlü ve dayanıklı ürünlerinden biridir. Bu makine, 12mm – 16mm genişliğinde ve 0.4mm – 0.9mm kalınlığında PP veya PET çemberleri kullanarak, kutu, koli, palet, balya ve sandık gibi malzemeleri kolayca çemberlemeye yarar. Çıkrık germe sistemi sayesinde, 200kg – 300kg arasında yüksek bir çember gerginliği sağlar. Bu da ürünlerin daha sıkı ve güvenli bir şekilde bağlanmasını mümkün kılar.

Transpak H44, manuel çember makinası, Transpak tarafından 24 ay süre boyunca üretim hatalarına karşı garanti altındadır. Ayrıca teknik destek ve servis hizmeti de verilmektedir. Transpak H44, manuel çember makinası fiyatı ve sipariş için  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Transpak H44, manuel çember makinası, hem kalite hem de performans açısından rakiplerinden ayrılır. Bu makineyi tercih ederek, ambalajlama işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Transpak H44, manuel çember makinası ile ambalajlama işlerinizde fark yaratın!

İlk değerlendirmeyi yap “Transpak H44 Çember Germe Makinesi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok.

Main Menu