Yarı Otomatik Çember Makinesi

Yarı Otomatik Çember Makinesi Nedir?
Yarı otomatik çember makinesi, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde kullanılan pratik ve ekonomik bir cihazdır. Bu makine, ürünlerin etrafına plastik çember geçirerek onları sabitlemeye ve korumaya yarar.

Şerit Çember Makinesi Kullanan Sektörler
Çember makinesi, koli, kutu, gazete, dergi, sebze, meyve, hortum, kablo, kiremit gibi pek çok ürünün bağlanmasında kullanılabilir. Yarı otomatik çember makinesi, operatör tarafından kontrol edilen ve ürün üzerine yerleştirilen çemberi sıcak yapıştırma veya friksiyon yöntemiyle birleştiren bir modeldir. Bu makine, düşük çemberleme işlemleri için tercih edilen hızlı ve kaliteli bir seçenektir.

Transpak Yarı Otomatik Çember Makinesi 202
Transpak yarı otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi modelleri arasında öne çıkan bir markadır. Transpak ürünleri, 24 ay ürün garantisi ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Transpak yarı otomatik çember makinesi modelleri, 5 mm ile 15.5 mm arasında değişen çember genişlikleri ile uyumludur. Ayrıca 8 kg ile 45 kg arasında değişen germe gücüne sahiptir. Transpak yarı otomatik çember makinesi modelleri arasında TP-202, TP-202L, TP-203, TP-201 CES, TP-201Y, TP-201YS, TP-502MH ve TP-502MV gibi seçenekler bulunmaktadır.

Yarı Otomatik Çember Makinesi Fiyatları
Yarı otomatik çember makinesi fiyatları ise modeline, özelliklerine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak yarı otomatik çember makinesi fiyatları 600 dolar ile 900 dolar arasında değişmektedir. Transpak yarı otomatik çember makinesi fiyatları ise 630 dolar ile 900 dolar arasında değişmektedir.

Main Menu