Ürün Videolarımız

Çember Makinası Şeritleme Makinası 2023 fiyatları.

Çember makinesi otomatik, yarı otomatik, havalı çember makinesi, palet şerit makinası güncel fiyatları. Üretim ülkesine ve çember atılacak ürünün ağırlık ve ölçüsüne göre değişir. Ortalama fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Otomatik Çember Makinası 2023 Fiyatları

  • Cin üretimi 3000 usd
  • Tayvan üretimi 3,750 – 6000 usd

Yarı Otomatik Çember Makinası 2023 fiyat listesi.

  • Cin üretimi 500 usd
  • Yerli üretim 650 usd
  • Tayvan üretimi 750 usd
  • Japon üretimi 700 euro

Palet Şerit Makinası 2023 fiyatları.

  • Akülü (şarjlı): 1,350 usd- 2,400 euro
  • Havalı çember makinesi: 350 usd – 2400 usd
  • Manuel çember germe makinası: 850 tl – 1500 tl

Çember Makinası Teknik Servis Ve Kurulum

Şerit makinesi satış sonrası kurulum. İstanbul içi yerinizde yapmaktayız. İstanbul dışı için. Çember makinesi hazır kurulu bir şekilde ambara teslim edilecektir. Bizden 7/24 kurulum için  WhatsApp üzerinden yardım alabilirsiniz. İstanbul dışı. Çember makinesi arıza tamir teknik servis hizmetini video ve canlı bağlantı ile şerit çember makinesi ni çalışır duruma getiriyoruz.  https://www.youtube.com/@acunambalajambalajcemberma4805/videos Bağlantı üzerinden çember makinesi bakım ve tamir videolarına ulaşabilirsiniz.

Şeritleme Makinası

Şeritleme makinesi paketleme yapılacak ürünlerin. Sevk esnasında dağılmamasını sağladığı gibi   satılan ürünü daha düzenli kaliteli görünmesine olanak sağlar. Kullanılan sektörler tekstil, pastal bağlama iş bağlamada kullanılır. İnşaat sektörü iskele bağlama makinası olarak kullanır. Kitap evleri kırtasiye ve yayın evleri kitap bağlamak için kullanır sevk edilirken bir arada kalmasını sağlar. Koli ve kutu üretimi yapan firmalar yoğun şekilde çember makinesi kullanır. Ağaç ve orman ürünleri sektörü manuel makineler ve havalı akülü çember makinesi kullanıyorlar. Bims tuğla kiremit fabrikaları ürünleri bir arada tutmak için çember şerit makinası kullanıyor. Çanta imalatı yapılırken kesilen paçaların dikime göndermeden önce sayısı tam ve dağılmadan ürünleri sevk etmek için kullanılır.

Palet Çemberleme Makinası

Palet çemberleme makinası palet bağlamada kullanılır. Otomatik palet çemberleme makinaları mevcut. Ayrıca Palet çemberleme makinası olarak. Akülü çember makinası, Şarjlı şerti makinası, manuel germe  çember makinası tüm paletlerde kullanıma uygundur. İş yoğunluğuna göre günde ortalam 3-5 palet ürün için manuel palet bağlama makinası kullanılır. Palet sayısı arttıkça akülü, şarjlı çember makinesi kullanılır. Akülü çember makinası fiyat aralığı yüksek olduğundan. Havalı çember makineleri alternatif olarak kullanan firmalar mevcuttur.

Şerit Sıkma Makinası

Şerit sıkma makinesi tüm plastik polyester şerit p.p çember kompozit lifli çember ve çelik çember için üretilen çember gerdirme makinesi vardır. Genel olarak ürünleri bir arada tutmak için kullanılan şeritleme gerdirme makinaları sektörünüzde hangi makinaların kullanıldığını öğrenmek için. Bağlantıyı tıklayarak. bilgi alabilirsiniz.

Palet Şerit Çember Makinası

Plastik şeritler çember makinası üretilen tüm plastik çemberler ile çalışır. Plastik şerit makinesi fiyatları. Paketlenecek ürünün ağırlığı niteliğine göre değişiklik gösterir. Çelik çember makinelerde vardır.

Şerit Çember Makinası Nasıl Kullanılır?

Otomatik Şerit Çemberleme Makinaları Nasıl kullanılır: Otomatik çemberleme makinelerinde ürünü makinenin üstüne konulduğunda. Düğme, ayak pedalı ve fotosel yardımı ile çalışır. İstenildiğinde zaman ayarı yapılarak otomatik olarak belirlenen saniye aralığında çember atma işlemi yapabilme özelliğine sahiptir.

Yarı Otomatik Şerit Çember Makinası Nasıl Kullanılır:

Yarı otomatik çember makinesi masa tipi olup. Çember atılacak ürünü tezgâhın üstüne konulduğunda. Plastik şeridi kolinin etrafından geçirerek çalışma yuvasına itilir. Siviç yardımı ile makine şeridi tutar ve 1,5 saniye gibi kısa sürede ambalaj işleme yapmak istediğiniz ürünü sıkıp kesip yapıştırır. Ölçü sınırlaması yoktur masa ölçüsünü aşsa dahi makine paketleme işlemini kısa sürede bitirir.

Akülü (Şarjlı) Çember Makinası Nasıl Kullanılır:

Akülü çember makinası çember çalışma alanına çemberi yerleştirildiğinde. Çember Polyester olmak zorundadır. Yoksa çemberleme işleminde kopar. Makinenin üstündeki bulunan sıkma düğmesini basıldığında sıkma işlemini gerçekleştirir. Sıkma işlemi bittiğinde kaynatma düğmesine basarak çemberi birbirine kaynatıp fazla çemberi keserek çemberleme işlemini bitirir.

Havalı Çember Makinası Nasıl Kullanılır:

Havalı çember makinesi hava hortumu bağlandığında kullanıma hazır olur. Çember yuvasına çember yerleştirilir. Gerdirme tuşu sıkma işlemini yapar. Kaynatma tuşu ise çemberi kaynatır. Polyester çember için uygundur. Çalışma videosu bağlantıda mevcuttur.

Manuel Çember Germe Makinası Nasıl Kullanılır:

Manuel Çemberleme Makinası toka vasıtası ile iki ucu birbirine bağlanır ve çember gerdirme, sıkma makinesi çırçır vasıtası ile gerdirme işlemi yapıp fazla çemberi bobinden ayırır. Çalışma videosu bağlantıda mevcuttur.

Koli Çember Makinası

Koli çember makinesi yarı otomatik çember makinası ve Otomatik çemberleme makinaları olarak iki ye ayrılır. Otomatik çemberleme makineleri ortalama dk 45 çember atma hızına sahiptir. Genellikle seri üretim yapan işletmeler için tercih edilir. Çembere dokunmadan düğme, ayak pedalı, veya fotosell ile çalışır. Yarı otomatik çember makinası ise ortalama 3 sn de çember atmaktadır. Çemberi tutarak kolinin etrafından geçirip çalışma siviç yuvasına verildiğinde makine sıkıp yapıştırır.

Main Menu