HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Acun Ambalaj olarak sektörünüze uygun son teknoloji ambalaj makinelerini güvenilir teknik destek hizmetiyle beraber güven, kalite ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Kaliteli tam otomatik çember makinası, yarı otomatik çember makinesi, manuel çember makineleri, gerdirme makineleri ile çemberleme sektöründe kullanılan polipropilen, polseter, kompozit ve Çelik vb çember çeşitlerinin sizlere  ulaştırıyoruz

Naylon ağzı yapıştırma makineleri, koli bantlama makineleri, streç sarma makineleri, koli bandı ve streç film vb. çeşitleriyle tüm ambalaj makinesi ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz.      

Sektörde rakiplerimizden öne çıkaran özelliğimiz çember makinesi teknik servis desteğini işinde uzman personelimiz tarafından Acun Ambalaj farkıyla sizlere sunuyoruz.

ÇALIŞMA HIZIMIZ İLE SEKTÖRDE FARK YARATIYORUZ

Önce sizi dinliyor firmanızın ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmeti belirleyip en kısa sürede ürünlerin teslimini sağlıyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve söz verdiğimiz gibi 7/24 çalışma prensibiyle ve hızımızla fark yaratıyoruz